Green Margo

Urodziłam się w latach 80-tych na Roztoczu, w okolicach Szczebrzeszyna. Całe swoje dzieciństwo i wczesną młodość spędziłam na wsi, blisko natury, blisko wszystkiego czego obecnie tak intensywnie szukamy. Po ukończeniu studiów przyjechałam do Warszawy, w poszukiwaniu pracy i atrakcyjnego życia – jak wielu moich rówieśników w tym czasie. Niemal 10 lat pracowałam w dużych organizacjach takich jak banki, firmy medyczne i farmaceutyczne. Zajmowałam się przeróżnymi sprawami, nauczyłam się wielu ciekawych oraz ważnych rzeczy i w zasadzie nie wyobrażałam sobie innego życia zawodowego – byłam człowiekiem spełnionym, pewnym swojej drogi i kariery zawodowej.

W 2017 roku na świat przyszła moja pierwsza córka a dwa lata później druga. Zaczęłam przywiązywać ogromną uwagę do tego jakich produktów używam w swoim domu. Począwszy od żywności, różnych dziecięcych odżywek a na chemii gospodarczej skończywszy. Mając dość duże doświadczenie w pracy z pacjentami oraz ich doświadczeniami, uświadomiłam sobie jak ważne jest nasze środowisko domowe, które tworzymy sami, zwłaszcza poprzez środki chemiczne i czystości jakich używamy. A ja chciałam i chcę najlepszego dla mojego dziecka – jak każda matka. Ponadto szczególnie bliskie jest mi środowisko naturalne. O tym jak wpływamy, my i nasze gospodarstwa domowe, na środowisko naturalne to każdy z nas jest świadomy. A jak to środowisko naturalne zmienia się nieprzychylnie wobec nas to też każdy z nas widzi – z roku na rok i z miesiąca na miesiąc. Nieustannie zalewają nas informacje o katastrofach naturalnych bądź to o suszach i innych klęskach żywiołowych, które to pustoszą nasz świat. To wszystko dzieje się również z powodu naszej działalności, naszych codziennych wyborów i zakupów.

Toteż, zainteresowałam się tematem proszków do prania. Temat pierwszy z brzegu, bo przy dzieciach prania jest co niemiara. Bardzo chciałam mieć całkowity wpływ na to w czym konkretnie piorę ubranka moich dzieci – z czym te ubranka mają styczność. Zaczęłam dużo czytać w tym temacie i tak narodził się proszek do prania białego i kolorowego.

Mam olbrzymi komfort z tego powodu. Spróbuj, a nie pożałujesz! Dodam na koniec, że w moim domu korzystam z całej palety swoich produktów. Od proszków do prania, po proszek do zmywarki a na środkach do czyszczenia ceramiki i armatury kończąc. I nieustannie chcę to rozwijać! Nie mogę się doczekać aż będę mogła Ci wszystkie te produkty zaoferować.

A dlaczego Margo? Dlaczego ta nazwa? No cóż, Mam na imię Małgorzata i uwielbiam pierwsze sezony serialu the Crown oraz angielskie brzmienie swojego imienia 🙂https://greenmargo.pl/

Sponsor w roku: .