Poniżej lista 29 dzieci, podopiecznych  Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, mieszkańców naszego miasta, naszych sąsiadów.

Antoszkiewicz Filip- numer subkonta 29069 – Schorzenie:  autyzm dziecięcy

Bartosiak Borys – numer subkonta 25518 – Schorzenie: mózgowe porażenie dziecięce, niedowład spastyczny

Chądzyński Jakub – numer subkonta 30904

Fabiańczyk Sebastian – numer subkonta 39631 – Schorzenie:zaburzenia napięcia mięśniowego, opóźniony rozwój mowy.

Fabiańczyk Szymon – numer subkonta 39632– Schorzenie:zaburzenia napięcia mięśniowego, opóźniony rozwój mowy.

Gawłowski Kacper – numer subkonta 37222 – Schorzenie: syndrom Siderius- małogłowie, padaczka, rozszczep podniebienia, autyzm.

Grzegrzółka Olaf – numer subkonta 34172 – Schorzenie:  mózgowe porażenie dziecięce, autyzm dziecięcy

Halski Jerzy – numer subkonta 16093 – Schorzenie: rehabilitacja po wyleczeniu nowotworu złośliwego płata czołowego mózgu

Jankowski Viktor – numer subkonta 4917 – Schorzenie: rdzeniowy zanik mięśni, atopowe zapalenie skóry

Jaskuła Michał – numer subkonta 26727 – Schorzenie:  niedowład połowiczy prawostronny

Kacprzak Zofia – numer subkonta 27396 – Schorzenie: zespół Downa

Komuda Jakub – numer subkonta 32792 – Schorzenie: zaburzenia rozwoju mowy, wrodzona wada serca, wiotkość uogólniona, wada postawy, astma oskrzelowa, alergia

Kormańska Melania – numer subkonta 14930 – Schorzenie: cukrzyca typu 1, choroba metaboliczna

Krogulewska Lena – numer subkonta 12059 – Schorzenie: zespół Downa

Kuźma Antoni – numer subkonta7381 – Schorzenie: zespół Downa

Kwiatkowski Jacek – numer subkonta 10508 – Schorzenie: wiotkość, zapalenia mięśnia serca, refluks pęcherza

Leong Stanisław – numer subkonta 32374 – Schorzenie:  leukodystrofia metachromatyczna

Lipiec Franciszek – numer subkonta 34292 – Schorzenie:  autyzm dziecięcy

Mazurkiewicz Jan – numer subkonta 31537 – Schorzenie: autyzm atypowy

Modliński Mateusz – numer subkonta 9229 – Schorzenie: autyzm dziecięcy

Modrzejewska Dominika – numer subkonta 23521 – Schorzenie: wrzodziejące zapalenie jelita grubego

Mucha Hubert – numer subkonta 10609 – Schorzenie: młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów

Pławczyk Michał – numer subkonta 3153  – Schorzenie: autyzm dziecięcy

Płochocka Maja – numer subkonta 35455 – Schorzenie:  padaczka lekooporna, opóźniony rozwój psychoruchowy

Puścian Jan Tomasz – numer subkonta 4881 – Schorzenie: wcześniactwo, retinopatia, wodogłowie pokrwotoczne, mózgowe porażenie dziecięce

Rękawek Wojciech – numer subkonta 14985 – Schorzenie: rdzeniowy zanik mięśni

Sawczyk Oskar – numer subkonta 24766 – Schorzenie: wcześniactwo, wada serca, zespół wad wrodzonych, wada genetyczna

Skwarczyńska Zofia – numer subkonta 18627 – Schorzenie: mózgowe porażenie dziecięce, niedosłuch, refluks żołądkowo-przełykowy, padaczka lekooporna, niedowaga, agnozja wzrokowa

Staroń Hubert – numer subkonta 6485 – Schorzenie: autyzm dziecięcy

Tuszyński Erik – numer subkonta 36878 – Schorzenie: autyzm atypowy, opóźnienie rozwoju psychoruchowego wraz z opóźnionym rozwojem mowy.

Wnuk Aleksander – numer subkonta 4408 – Schorzenie: mózgowe porażenie dziecięce

Zwolińska Antonina –  numer subkonta 7827 – Schorzenie: mózgowe porażenie dziecięce niedowład kończyn dolnych