WERNISAŻ

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy pod hasłem „Gwiazdobranie – sztuka dawania”, który odbędzie się 6 listopada 2021 o godzinie 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie, przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 1. Na wystawie tej znajdą się też prace dzieci – beneficjentów „Gwiazdobrania”. To będzie dla nich wyjątkowe przeżycie, zobaczyć swoje prace wiszące obok  profesjonalnych dzieł sztuki.  Wernisaż zostanie połączony z ciekawym koncertem jazzowym.

WYSTAWA

Serdecznie dziękujemy artystom, którzy zechcieli podarować nam swoje obrazy, grafiki i rysunki. Ich wspaniałe prace możecie Państwo obejrzeć na wystawie w MOK Józefów, a potem zakupić podczas licytacji on-line na naszej grupie na Facebooku.

Ale to nie wszystko.  Swoje prace podarowały nam również dzieci, dla których jest Gwiazdobranie. One również chcą dać coś od siebie. Przekazały więc dzieła własnych rąk i serc, w nadziei, że sprawią tym Państwu wiele radości.  Uczestnictwo w wystawie jest dla nich niezwykle ważne.

Część prac będziecie mogli Państwo zakupić na wystawie, ale zdecydowana większość dzięki hojności artystów będzie licytowana na grupie Facebooka Świąteczny Jarmark Charytatywny Gwiazdobranie i Dawanie w dniach 7 listopada – 18 grudnia 2021 i całość środków z licytacji zostanie przekazana na konto Fundacji z przeznaczeniem na pomoc w rehabilitacji i leczeniu dzieci.

Wszystkie prace możecie Państwo obejrzeć na stronie “Aukcje Sztuki 2021”.

Wystawa w MOK w Józefowie będzie trwać od 6 do 29 listopada 2021.