Przekaż darowiznę

Dokonaj wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 12925 Gwiazdobranie i Dawanie darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Apel podopiecznego

Jesteśmy Grupą Zadań OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) nr 25 w Józefowie „Gwiazdobranie i Dawanie”, działającą w ramach Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Prowadzimy akcję charytatywną organizowaną przez mieszkańców Józefowa dla dzieci z Józefowa, które są Podopiecznymi Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Przez lata staliśmy się rozpoznawalną marką wśród osób, które są wrażliwe na cierpienie i potrzeby innych. Od 2007 roku corocznie organizujemy Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy i zbieramy środki, które w całości przeznaczamy na pomoc w leczeniu i rehabilitacji ponad 30 dzieci z naszego miasta. Jarmark to kawiarenka z domowymi wypiekami, warsztaty artystyczne dla dzieci, stoiska z ręcznie robionymi ozdobami świątecznymi, a na scenie występy dzieci, młodzieży i zaproszonych gości.

Podczas Jarmarku organizowana jest również aukcja, na której wystawiamy dary uzyskane od lokalnych artystów, przedsiębiorców, mieszkańców i sympatyków naszej akcji – przedmioty wartościowe, kolekcjonerskie, zaskakujące i niepowtarzalne, ale także zabawki, vouchery i zaproszenia. Każda złotówka z tego przedsięwzięcia przeznaczona jest na ratowanie zdrowia dzieci z Józefowa.

W 2020 roku z powodu pandemii  „Gwiazdobranie” przeniosło się do Internetu poprzez grupę na Facebooku “Świąteczny Jarmark Charytatywny Gwiazdobranie i Dawanie”. Ta forma bardzo się spodobała uczestnikom i w ten sposób obecnie Gwiazdobranie organizujemy w postaci aukcji online oraz tradycyjnego Jarmarku Świątecznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Józefowie.

Nasze dzieciaki są niezwykle dzielne w codziennych zmaganiach ze swoimi chorobami i bardzo czekają na Wasze wsparcie.

Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji. Każda pomoc jest bezcenna.

Więcej informacji na naszej stronie www.gwiazdobranie.pl i Facebooku https://www.facebook.com/gwiazdobranie/

Serdecznie pozdrawiam,

Bożena Świerbutowicz, Koordynator Akcji.

Tylko dla wpłat – treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji “Przekaż 1,5% podatku”.