Eko-Deco

Sklep z akcesoriami do decoupage i scrapbookingu

Witamy na stronie EKO-DECO, Oferujemy akcesoria do decoupage i eko scrapbookingu. Jeżeli uwielbiasz DIY, a samodzielne tworzenie wyjątkowego rękodzieła sprawia Ci wielką przyjemność, wybierz dodatki z naszego asortymentu. Niezależnie od tego, czy decoupage i scrabooking są Twoim źródłem utrzymania, czy po prostu robisz to hobbystycznie, w ofercie EKO-DECO znajdziesz odpowiednie akcesoria dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Eco scrapbooking

EKO-DECO powstało w 2012 roku, w Częstochowie, z pasji do rękodzieła i miłości do naturalnego środowiska. Własnoręczne wykonywanie przedmiotów to przyszłość odpowiedzialnego, przyjaznego naturze wytwarzania rzeczy. Dlatego oferujemy ekologiczne akcesoria, dzięki którym wykonasz najróżniejsze przedmioty DIY. Nazwa scrapbookingu pochodzi od angielskiego „scrap”, czyli słowa „skrawka”. I właśnie z takich wyjątkowych skrawków możemy tworzyć unikatowe albumy do zdjęć, oprawy notesów, kalendarzy i wielu innych. Nie inaczej jest w przypadku decoupage’u, którego nazwa pochodzi od francuskiego terminu „decouper”, czyli „wycinać” – możesz samodzielnie wykonać dekoracje lub ozdobić praktyczne przedmioty. Akcesoria do decoupage sprawią, że DIY będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Decoupage

Wybierz akcesoria dla siebie z naszej bogatej oferty. Dostępny jest szeroki wybór elementów do decoupage, które wykonaliśmy sami. Możesz cieszyć się unikatowym akcesorium autorskiego projektu EKO-DECO, które stanie się wyjątkową ozdobą Twojego domu, biura czy innego miejsca. Oferujemy dodatki na wiele różnych okazji, takich jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Walentynki. Akcesoria z naszego asortymentu to doskonały pomysł na prezent! Jeżeli Boże Narodzenie jest Twoim ulubionym świętem, wybierz specjalne sklejki, kartoniki i stemple do wykonania bożonarodzeniowego DIY. Proponujemy kształty bałwanków, reniferów i wielu innych symboli tych niezwykłych świąt. Nasza oferta to również wycinanki z tektury, zakładki, autorskie albumy do zdjęć i dziesiątki innych propozycji dla fanów decoupage’u i scrapbookingu. Skorzystaj z naszej oferty!

https://eko-deco.com/

Sponsor w roku: .