IKRTS w Józefowie

Sekcja tenisa stołowego IKRTS Józefów zaprasza do współpracy oraz sportowej rywalizacji.

 

„Życie jest zbyt krótkie, by marnować je na zajęcia, za którymi się nie przepada“.

Melissa Hill

 

Sekcja Tenisa Stołowego powstała w 2005 roku jako MLKS Józefovia. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, której celem jest popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Obecnie już jako jednosekcyjny klub IKRTS Józefów skupiamy się na szkoleniu dzieci.

Dzięki miłej i otwartej atmosferze w naszym klubie na przestrzeni lat około 900 miłośników tenisa stołowego mogło uczestniczyć w profesjonalnych treningach i podnosić swoje umiejętności. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych i profesjonalnych trenerów, posiadających wieloletnie, poparte sukcesami sportowymi doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą.

Obecnie na zajęcia uczestniczy grupa ponad 60 członków (dzieci oraz młodzież), którzy regularnie uczęszczają na nasze zajęcia, a także z sukcesem reprezentują nasz klub, zdobywając m.in. medale mistrzostw Mazowsza i Polski.

Dumą napawają nas także nasze drużyny sportowe, które biorą udział w rozgrywkach II Ligi Męskiej i co roku plasuje się wśród sześciu najlepszych drużyn — jesteśmy przekonani, że wkrótce będziemy mieli szansę na świętowanie awansu.

Druga drużyna grająca obecnie w rozgrywkach IV Ligi Męskiej składa się praktycznie z młodych wychowanków naszego klubu wspartych w pojedynczych meczach przez trenerów.

Nasz klub zasila też coraz liczniejsza grupa amatorów i sympatyków tenisa stołowego z rejonu Józefowa oraz Warszawy.

Szanowni Państwo, praca z dziećmi i dalszy rozwój klubu to nasze priorytety. Zdajemy sobie sprawę, sport to przecież pasja, która daje wszystkim zaangażowanym ogrom satysfakcji i spełnienia.

 

Dlatego zapraszamy na zajęcia tenisa stołowego wszystkich chętnych dzieci, młodzież i dorosłych.

Treningi prowadzone są w 3 grupach;

  • początkującej (dla dzieci od 5 roku życia)
  • Średniozaawansowana
  • Zawansowana (zawodnicy trenujący już kilka lub kilkanaście lat).
 

Jesteśmy również otwarci na współpracę, jeśli ktoś by chciał zostać naszym patronem i przyczynić się do rozwoju tenisa stołowego w Józefowie.https://www.facebook.com/IKRTSwJozefowie/

Sponsor w roku: ,,,,.