Kwiaty w wazonie
wymiary: 20 x 20 cm
technika: olej
cena wywoławcza: 30 zł
wymiary: 24 x 29 cm
Reprodukcja dzieła Mortimera Menpesa World’s Children
cena wywoławcza: 30 zł
Magda z chryzantemą
wymiary: 30 x 40 cm
technika: kolaż manualny
cena wywoławcza: 50 zł
Stylowa Denim
wymiary: 30 x 40 cm
technika: kolaż manualny
cena wywoławcza: 50 zł
Denim Love
wymiary: 30 x 40 cm
technika: kolaż manualny
cena wywoławcza: 50 zł
Klara
wysokość: 45 cm
technika: lalka
cena wywoławcza: 30 zł
Krzysztof Brzeziński, mieszkaniec Józefowa. Członek grupy artystycznej VENA działającej przy MOK-u. Utalentowany artysta. Pracuje w linorycie, ołówku, pędzlu. Ostatnio zainteresował się nową techniką malarstwa, pouringiem. Jest to sposób tworzenia obrazów przez rozlewanie farb. Płynność farb uzyskuje się dzięki specjalnemu medium. Końcowy efekt obrazu może być zamierzony przez wykonawcę bądź całkowicie dowolny. Obrazy są interesujące i abstrakcyjne. Każdy może odnaleźć w nich coś… kwiaty, zwierzę, kosmos, wnętrze własnej duszy czy nastroju. Reprezentowany tryptyk Krzysztofa jest jedyny nie do odtworzenia ani skopiowania. Małe dzieła sztuki które będą pasować do każdej ściany, w których zawsze odkryjesz coś nowego.
Tryptyk
wymiary: 3 x 20 x 20 cm
technika: pouring
cena wywoławcza: 50 zł
VENA grupa artystyczna Józefów przekazuje poniższe prace na licytację Gwiazdobrania .
Tajemniczy Ogród
wymiary: 28,5 x 23,5 cm
technika: akwarela
cena wywoławcza: 90 zł
Zima
wymiary: 26 x 32 cm
technika: akwarela
cena wywoławcza: 35 zł
Fontanna di Trevi
wymiary: 59 x 40 cm
technika: oprawione puzzle
cena wywoławcza: 19 zł
Lalka z lat 60.
wysokość: 30 cm
cena wywoławcza: 25 zł
Zmartwychwstanie
wymiary: 34 x 36 cm
technika: litografia
cena wywoławcza: 35 zł
Żaba
wymiary: 30 x 40 cm
technika: grafika
cena wywoławcza: 90 zł
Zebra
wymiary: 30 x 40 cm
technika: grafika
cena wywoławcza: 90 zł