Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/stoiska/fundacjaceramek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ART Galeria CERAMEK (stoisko nr )

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/stoiska/fundacjaceramek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

GiD

Stoiska

Stoiska

Zajmuję się ceramiką kilkanaście lat. Teraz rękodziełu artystycznemu poświęcam coraz więcej czasu tworząc „ciągle” projekt, który nazwałem Art Galeria CERAMEK (strona internetowa, stoisko sprzedażowe, w przyszłości warsztaty i eventy, a przede wszystkim pracownia).

Zacząłem od rzeźbienia w drewnie, czasem tworzę niewielkie instalacje, których ideą jest wykorzystanie materiałów wtórnych „taki art recykling”. Ale tak naprawdę moją największą pasją jest glina. Cenię glinę, jako materiał twórczy za szerokość zastosowań, plastyczność, za to, że daje tak wiele możliwość twórczych.

Biżuterię, którą robię traktuję, jako miniaturowe rzeźby, cieszy mnie, kiedy są nie powtarzalne, stylowe i gdy podobają się kobietom. Moimi najkrytyczniejszymi recenzentkami jest moja żona i córka. Zawsze jestem zaskakiwany różnicami w gustach, oczekiwaniach, co do biżuterii. Wiem, że nie ma dwóch takich kobiet, które mają te same gusty. To bardzo dobrze, bo to pozwala na realizację rożnych, czasem szalonych pomysłów. Oprócz tego tworzę też misy, kubki oraz niewielkie rzeźby.

Mam nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Dla mnie, jako twórcy relacja z odbiorcą, klientem jest jedną z najważniejszych rzeczy. 

{gallery}2017/stoiska/fundacjaceramek/{/gallery}

Additional information