Program jarmarku

Program jarmarku

Program jarmarku

Jak co roku zapewniamy Państwu pakiet wspaniałych atrakcji na scenie

 a w szczególności:

 

12.00     Przedszkole nr 2

Miejskie Przedszkole nr 2 w Józefowie reprezentować będą dzieci 5-letnie z grupy Elfy w składzie: Zosia Poniatowska, Ksawery Urbaniak, Hania Poszalska, Nikodem Podolski, Ala Wieczorek, Kaja Lajfert, Michał Chrzanowski, Maciek Flisek, Laura Szyszkowska, Wiktoria Raszkowska.

Dzieci wykonają utwory  "Świeć gwiazdeczko", "Wśród nocnej ciszy" oraz  "Śpij Maluszku". Przedszkole nr 2 od lat otwiera gwiazdobraniowe występy i wprowadza nas w świąteczny klimat tego dnia.


12.15     Przedszkole nr 1

 "Starszaki" z Miejskiego Przedszkola nr1.Zaśpiewają utwory pt; "Już blisko kolęda" oraz "Światłem napełnił noc". Dzieciom będą towarzyszyć wychowawczynie: Małgorzata Różańska i Justyna Mordecka.


12.25     Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"


12.30     Quiz o bezpieczeństwie

W ostatnich miesiącach wiele mówi się na temat bezpieczeństwa. Znajomość przepisów i ich przestrzeganie mogą uratować życie nam i naszym bliskim. Wiedzę na temat przepisów sprawdzą wolonatriusze z Gimnazjum nr 1 w Józefowie, którzy przygotowali quiz specjalnie na GiD. Zachęcamy do aktywnego udziału i walki o nagrody.


12.45     Spotkanie z policjantem

Na temat bezpieczeństwa porozmawiamy z policjantami z otwockiego wydziału ruchu drogowego. Panowie opowiedzą o najważniejszych przepisach, a także chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.


12.55     Szkoła Podstawowa nr 2  - świetlica

Podobne jak w ubiegłych latach na scenie Szkołę Podstawową nr 2 będą reprezentować dzieci ze świetlicy szkolnej. Tradycyjnie możemy spodziewać się występu na wysokim poziomie. Dzieci zaśpiewają trzy piosenki: "Aniołek maleńki jak wróbelek", "Przychodzimy do stajenki Panu kolędować", "Pierwsza gwiazdka".

13.05   Szkoła Podstawowa nr 2  

Trauguttki to zespół taneczno- akrobatyczny ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Józefowa. Grupę prowadzi nauczycielka w-f Anna Szymaniak.
Zespół składa się z uczennic w wieku od 8 do 12 lat. Zatańczą m.in. do piosenki popularnego chóru Sound'N'Grace pt. Sens

 13.15     Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek AK

 

13.30    Przedszkole Strumienie

Grupa 5-latków z Przedszkola "Strumienie" w Józefowie zaprezentuje Państwu prosty w układzie, ale wymowny w gestach taniec do bardzo nastrojowej, refleksyjnej piosnki "Do You Hear What I Hear?" - "Czy słyszysz to, co ja słyszę?... Ten  śpiący Chłopiec przyniesie Nam dobroć i radość".

Grupa baletowa "Koniki" to doświadczone małe tancerki, które kolejny rok z pasją i wytrwałością wykonują ćwiczenia baletowe. W niedzielę zatańczą choreografię do utworu Straussa i Rachmaninowa, którą przygotowywały od października


13.40    Pokaz karate - UKS BUSHI

 

13.50    AUKCJA cz. I

 


15.10    Pokaz judo - UKJ YUKO

 


15.25    Gimnazjum im. Tomasza z Akwinu

 


15.35    Szkoła Podstawowa nr 1

Uczniowie z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 1 zaprezentują się Państwu w tańcu oraz w piosence. Klasa 3f prowadzona przez panią Annę Wojtkowicz zaprezentuje się w szybkim, żywym, skocznym i radosnym tańcu znanym na całym świecie. Wbrew pozorom taniec ten powstał u naszych południowych sąsiadów a nie nad Wisłą. Klasa 3f i "Polka Dziadek"

Zespół artystyczny prowadzony przez Panie Anetę Kaczmarczyk i Kamilę Bartczak przygotował dla nas 2 piosenki. Pierwsza to aranżacja muzyczna
wiersza Danuty Wawiłow "Szybko", w której dzieciaki przedstawią jak wygląda poranek w każdym józefowskim dziecięcym pokoju, druga natomiast
to piosenka mówiąca o tym, że "Mikołaj nas nigdy nie zawiedzie".

15.50     AUKCJA cz. II

 


17.20     PRO Kobieta 50+ oraz ASSAYA

to grupa dojrzałych, pełnych pomysłów i energii kobiet, które poznały się w programie PRO Kobieta 50+ organizowanym, na terenie Józefowa i Warszawy, przez ESPAR 50. Dzięki olbrzymiej wyobraźni i dystansie do siebie samych, oraz aktywności spotykają się  stale realizując mnóstwo pomysłów takich jak Nordic Walking, gra w Speedmintona, jazda na rowerze, wspólne wycieczki do teatru oraz tworzenie własnego ?Babskie Gadanie?, taniec orientalny i wiele innych.

Klub  aktywnie włącza się również w programy lokalnych wydarzeń. Do ProKobiet dołączają coraz to nowe panie zachęcone ciekawym sposobem spędzania czasu. Wystąpią w skeczu pt. ?Krótka nasza historia? oraz w tańcu orientalnym. Towarzyszyć im będzie grupa kobiet z zespołu orientalnego Assaya.


17.40     Ewa Gapon i Andrzej Sajdak

Od niedawna współpracujący razem. Połączyła ich wspólna pasja i upodobania muzyczne. Obydwoje spędzili wiele lat za granicą występując w różnych krajach. Wokalistka i pianista aranżer, akompaniator wykonują ambitną muzykę na pograniczu ballady i jazzu. Miękkie i łagodne brzmienie przenosi słuchacza w meandry romantycznego zapomnienia.


17.55     Mokka i Mała MOKKA

Zespół Wokalny Mokka powstał 3 lata temu. Obecnie to grupa dwudziestu śpiewających dziewcząt, jednej grającej na pianinie i jednej machającej batutą. Najmłodsze uczą się w gimnazjum, najstarsze są na tyle młode duchem, że co wtorek, wraz z innymi spędzają dwie godziny na śpiewaniu i ćwiczeniach wokalnych. Wiek, wzrost, charakter, zainteresowania i temperament członkiń Mokki jest bardzo zróżnicowany. Nie przeszkadza im to jednak wspaniale współbrzmieć podczas wykonywanych razem utworów.

"Mała MOKKA" to Dziecięcy Zespół Wokalny który powstał  w zeszłym roku. Śpiewają w nim dzieci w wieku 7 - 12 lat. Pomimo młodego wieku mają już na koncie kilka koncertów, a także nagranie.

Zespoły prowadzi Ewa Czubińska. Przy pianinie: Natalia Pystina

18.10     Saute

Studio Tańca Saute - to studio stworzone z pasją przez Monikę Majkowską, ktore mieści się w Józefowie. Powstało 2 lata temu,a na koncie ma już bardzo dużo sukcesów. Zajęcia taneczne dla dzieci od 4 roku, dla dorosłych, wokal cieszą się dużym powodzeniem.

W niedzielę wystąpi dla Państwa grupa wokalna Studia, którą trenuje Maria Holka. Tancerze studia będą tego dnia na zawodach tanecznych walcząc o puchary w Nowym Dworze Mazowieckim.

18.20    UNDERGRUNT

 

18.45   Piosenka finałowa


18.50     Loteria wizytówkowa

 

 

Additional information