Szanowni Państwo!

Po raz ósmy zaskoczyli nas Państwo swoją hojnością!

Ofiarowali Państwo

ponad 40 000 zł

na pomoc dla chorych dzieci mieszkających w Józefowie
(prawie 39 000 w gotówce i ponad 2500 w przelewach na konto (do potwierdzenia)).

Dziękujemy Państwu gorąco za okazanie gorących serc dla naszych józefowskich dzieci!

Poniżej oficjalna informacja o zbiórce pieniężnej

Fundacja Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą? ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa (informacja o decyzji  Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji zezwalającej na organizację zbiórki Decyzja Nr 71/2014)  zgodnie z wydanym zezwoleniem nr 674/71/2014   przez Fundację Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą?, zorganizowano zbiórkę publiczna w dniu 14.12.2014 w Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie. Celem zbiórki było zebranie kwoty na pomoc i ochronę zdrowia podopiecznych mieszkających w Józefowie i będących pod opieką Fundacji;

1.    Gadomski Marek 412
2.    Pławczyk Michał 3153
3.    Wnuk Aleksander 4408
4.    Puścian Jan Tomasz 4881
5.    Jankowski Viktor Adrian 4917
6.    Staroń Hubert 6485
7.    Kuźma Antoni Stanisław 7381
8.    Zięba Antonina Natalia 7827
9.    Modliński Mateusz 9229
10.    Skwara Krzysztof 9431
11.    Krzyżanowska Olga 9971
12.    Kwiatkowski Jacek Filip 10508
13.    Mucha Hubert 10609
14.    Żaczek Maja 10636
15.    Krogulewska Lena 12059
16.    Stryjewski Oskar 13259
17.    Kormańska Melania Aleksandra 14930
18.    Rękawek Wojciech 14985
19.    Błażejczyk Monika 17261
20.    Skwarczyńska Zofia 18627
21.    Kania Bartłomiej 19303
22.    Jedynak Aleksandra 19330
23.    Dzikowski Konstanty 20712
24.    Modrzejewska Dominika 23521
25.    Krzemiński Jan 15247
26.    Halski Jerzy 16093


W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej zebrano środki pieniężne w kwocie około 38 780 zł (słownie: trzydzieści osiem siedemset osiemdziesiąt złotych) z uwzględnieniem formy zbiórki: puszki kwestarskie lub skarbona stacjonarna. Ostateczna kwota zostanie potwierdzona 23.12.2014

Program jarmarku

Program jarmarku

Program jarmarku

Jak co roku zapewniamy Państwu pakiet wspaniałych atrakcji na scenie, a w nim:

 

gidPRZEDSZKOLE NR 2 (ul. Sosnowa)

Miejskie Przedszkole nr 2 z Józefowa zaprezentuje się śpiewająco. Dzieci z grup: "Żabki", "Zuchy" i "Biedronki" wykonają piosenkę "Boże Narodzenie", "Choinka", "Mikołaj", "Aniołki", "Gdzie jesteś gwiazdko?", "Orkiestra na dzwonkach".

gidTrauguttki

Traugutki ? to grupa taneczno-akrobatyczna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Józefowie. Zespół powstał we wrześniu 2014 r. W jego skład wchodzą 22 dziewczynki z klas IV i VI. Zespół ?Traugutki? prowadzony jest przez Annę Szymaniak- nauczyciela w-f w SP2.

gidPrzedszkole Nr 1 (ul. Kossaka)

?Dzieci z Grupy Pszczółki (pięciolatki) z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w krótkiej inscenizacji opowiedzą o świątecznym zamieszaniu wśród aniołków".

gid STUDIO 4 R ACTIVE

Jive?a do piosenki Candy Man Christiny Aguilery zaprezentuje Studio 4 R Active. Jest to amatorski zespół latino solo działający w klubie 4 R Active Studio w Otwocku, którego choreografem jest Pan Lech Laskowski.

gid MOKKA

Zespół Wokalny "MOKKA" pod czujnym okiem profesjonalisty rozpoczną swoją przygodę ze śpiewem i dobrą muzyką współczesną półtora roku temu. Śpiewanie to przede wszystkim olbrzymia przyjemność i satysfakcja, ale daje również wymierne korzyści. Umiejętność panowania nad oddechem, własnym głosem i prawidłowa emisja pozwalają mówić dłużej nie męcząc się. Aktualnie zespół przygotowuje program do majowego koncertu pt: "Historia Polskiej muzyki rozrywkowej". Chcielibyśmy aby był to kolejny, pokazowy zespół Miejskiego Ośrodka Kultury.


gid SP 2

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 zaśpiewają pastorałkę pt."A WCZORA Z WIECZORA", przygotowaną pod kierunkiem pani Beaty Koc-wychowawcy świetlicy.
Klasa IV c zaprezentuje angielską piosenkę WE WISH YOU A MARRY CHRISTMAS, przygotowaną pod kierunkiem nauczycielki angielskiego Pani KATARZYNY POPŁAWSKIEJ.

gid PRZEDSZKOLE KRASNOLUDKÓW

Ogólnopolska szkoła języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA wraz ze swoim partnerem - Przedszkolem Krasnoludków przygotowały przedstawienie w j. angielskim "The little Christmas Tree in the Livendell forest", "Mała choineczka w lesie Livendell"). Przeniesiemy się do krainy Livendell, skąd pochodzi rodzina Blabbersów. Przedszkolaki wcielą się w rolę ptaszków, zajączków i gwiazdek o wielkim sercu, które uszczęśliwią małą, samotną choineczkę. Nie zabraknie też Blabbersów. Przedszkolaki zaprezentują swoje zdolności aktorskie i wokalne w towarzystwie lektorek z MAŁA LINGUA. Swoje role zaśpiewają na melodię angielskich, dziecięcych szlagierów.

gid DUET DANCE

 Uczniowski Klub Sportowy Duet został powołany w 2013 roku w ramach działającego nieprzerwanie od 1992 roku Studia Tańca Duet. UKS Duet przynależy do Polskiej Federacji Tańca, która jest zrzeszona w International Dance Organization. Myślą przewodnią Klubu są słowa założyciela i prezesa Piotra Patłaszyńskiego: ?Pokochaj Taniec, poznaj jego siłę, bądź dla niego pokorny, baw się nim i upajaj jego magią". W  Klubie pracują doświadczeni instruktorzy, choreografowie, którzy taniec kochają,  bawią się nim i potrafią te umiejętności i emocje przekazywać swoim podopiecznym. Wielu z nich to wychowankowie Studia.

Efekty ich pracy są imponujące i przekładają się na wspaniałe osiągnięcia. Grupy reprezentacyjne: Reliese Team Kids (aktualni Mistrzowie Polski KM IDO 2013 w stylu modern), Reliese Junior One Otwock ( na Mistrzostwach Polski KM IDO 2013: III miejsce formacje jazz, II miejsce w stylu disco dance, I miejsce w stylu modern), Reliese Grójec ( na Mistrzostwach Polski KM IDO 2013 V miejsce miniformacje showdance), Reliese Fama Warszawa (finaliści na  Mistrzostwach Polski KM IDO 2013 w stylu modern), Reliese Dance Company (aktualni Mistrzowie Świata w stylu jazz dance 2013)

W UKS Duet tańczą dzieci od 3 roku życia i młodzież w takich stylach jak: baby balet, baby disco, hip hop, jazz & modern dance, pop & disco dance, akrobatyka taneczna. Dorośli uczą się tańca towarzyskiego, lady dance, latino ladies. Od tego sezonu tanecznego mamy nową propozycję dla dorosłych ? dancefit, a dla dzieci i młodziezy powołana została Grupa Musicalowa, w której oprócz tańca i akrobatyki można nauczyć się śpiewu i aktorstwa. Swoje umiejętności młodzi artyści prezentować będą na spektaklach musicalowych.

Zapraszamy na zajęcia do naszych placówek na terenie powiatu Otwockiego.

Więcej na stronie:  www.danceweek.pl oraz na naszym funpagu na Facebooku: www.facebook.com/duettaniec


gid Iskierki

Zespół ISKIERKI, którego instruktorem jest Monika Wyszyńska, istnieje już 7 lat.
Ta rozpoznawalna sekcja tańca towarzyskiego i nowoczesnego składa się obecnie z 3 zespołów: ISKIERKI, PROMYCZKI, NUTKI. Ich członkowie biorą udział w turniejach tanecznych, zarówno jako grupa, jak również jako indywidualne pary taneczne. Z zwodów przywożą liczne trofea. Zespół propaguje zdrowy styl życia i promuje różne formy tańca (musical, taniec nowoczesny, rap, hip ? hop).

gid SP 1

Szkoła Podstawowa nr 1 zaprezentuje trzy piosenki:
- " Mikołaj nie zawiedzie" - dzieci z klasy II a
- " Czas radości" - dzieci z klasy III b
- " Hej ludzie, idą święta" - Koło Artystyczno-Wokalne z klasy V b


gid SZKOŁA ?STRUMIENIE?

Dziewczęta ze Szkoły ?Strumienie? zaprezentują nam się w występach muzycznych i tanecznych.

W dniu Jarmarku Klub Malucha ?Strumyk? zaprasza na zajęcia plastyczne i muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od roku do trzech lat w sali nr 115 w godz: 13.00 ? 16.00.


gid GAJ BAND

GAJ band, czyli Urszula Waszkiewicz i Marcin Gajewski, to dwójka młodych muzyków, którzy postawili na rodzimy folklor, ale nie tylko. Wykonują zarówno tradycyjne polskie utwory ludowe, popularne jak i okolicznościowe. W ich muzyce można usłyszeć śpiew, akordeon, instrumenty perkusyjne, flety oraz elektroniczne instrumenty klawiszowe. Te elementy w połączeniu z pasją do muzyki i polskiej kultury ludowej tworzą niepowtarzalną mozaikę, obok której nie można przejść obojętnie.


gid YUKO

 


gid REVOLUTION

Szkoła Tańca Revolution Tomasza Barańskiego i Moniki Majkowskiej początkowo znajdowała się w Otwocku, po paru latach przeniosła się do Józefowa. Studio ostatnimi czasy odnosi liczne sukcesy: m.in. I miejsce na Mistrzostwach Polskich w Twardogórze, pierwsze, drugie oraz trzecie miejsca na Mistrzostwach Polski, a także na Międzynarodowych Mistrzostwach w Karczewie.
Tomasz Barański ? założyciel Szkoły, tytułowany Mistrz Polski, finalista programu You Can Dance, a także uczestnik programu Taniec z Gwiazdami przez wiele edycji. Ostatnio poprowadził partnerkę aż do 4 miejsca.
14 grudnia zobaczymy na scenie:
1) Pokaz tańca nowoczesnego - miniformacja disco dance - I miejsce na Mistrzostwach Polski.
2) Nauka krótkiej choreografii tanecznej - animacja Moniki Majkowskiej - taniec nowoczesny.
3) Pokaz solistek - taniec nowoczesny - liczne miejsca na podium na Mistrzostwach Polski.
4) Nauka salsy - animacja Tomasza Barańskiego.
Zapraszamy serdecznie na zajęcia do Szkoły Tańca Revolution, mieści się ona przy PKP Józefów, ul Piłsudskiego 116a. ZAPRASZAMY!


gid BUSHI

Klub Sportów Walki BUSHI (do listopada 2013 r. Uczniowski Klub Sportowy BUSHI) powstał 21 sierpnia 2001 r. na bazie działających od 1994 r. na obszarze ?linii otwockiej? sekcji karate kyokushin prowadzonych przez sensei Pawła Juszczyka (obecnie 4 dan) i zrzeszonych poprzednio w Warszawskim Klubie Sportowo-Rekreacyjnym ?Zdrowie?.
Zapraszamy na pokaz karate w wykonaniu sensei Juszczyka.

gid GIMNAZJUM nr 1 w JÓZEFOWIE

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Józefowie zaprezentują nam koncert utworów świątecznych


gid KLUB FitGym WIMET z Józefowa

Zapraszamy na pokazowy trening.gid UNDERGRUNT


 

 

14 grudnia 2014r. zapraszamy po raz ósmy!

godz. 12.00 - 19.00

Gwiazdobranie i Dawanie

czyli Ósmy Przedgwiazdkowy Jarmark Ogólnojózkowy!

Gimnazjum Nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej

ul. Leśna 39

14 grudnia 2014r. zapraszamy po raz ósmy!

Wkrótce VIII Przedgwiazdkowy Jarmark Ogólnojózkowy

W trakcie siedmiu poprzednich imprez na pomoc chorym dzieciom zebraliśmy ponad 143 000 złotych (4.730 zł + 5.846 zł + 17.000 zł + 21.158 zł + 27.900 zł + 26.600 zł + 40 804 zł). Dzięki hojności mieszkańców Józefowa co roku udaje się pozyskać wyższą sumę pieniędzy (w zeszłym roku rekordową), ale i liczba potrzebujących dzieci jest z roku na rok coraz większa.
 
14 grudnia 2014r. zapraszamy po raz ósmy!
 
Komu pomagamy?

   
Chorym i niepełnosprawnym dzieciom ? mieszkańcom Józefowa ? podopiecznym Fundacji Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą?. To nie są anonimowe osoby, to nasi sąsiedzi, koleżanki i koledzy naszych dzieci. Choroba może dotknąć każdego z nas lub naszych bliskich, a wtedy każdy z nas może potrzebować pomocy.

GiD 2014 Komu pomagamy?
 
 
14 grudnia 2014r. zapraszamy po raz ósmy!
 
Jak pomóc?

    aktywnie włączając się w aukcję, loterię fantową lub robiąc zakupy na stoiskach 14 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 1 w Józefowie,
    przekazując fanty na loterię lub wartościowe przedmioty na aukcję,
    wrzucając pieniądze do puszek kwestarskich,
    przekazując 1% na pomoc dla konkretnego dziecka,
    biorąc udział w GwiazdoGraniu, GwiazdoChodach, GwiazdoPływaniu, GwiazdoPingu,
    fundując nagrody dla uczestników turnieju lub sponsorując występ artystów,
    propagując ideę pomocy oraz udział w Józefowskim Jarmarku wśród rodziny i znajomych.

 
14 grudnia 2014r. zapraszamy po raz ósmy!

 
Oprócz udziału w Gwiazdobraniu i Dawaniu mogą Państwo wesprzeć leczenie i rehabilitację jozefowskich podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" przekazując im 1% podatku.

Additional information